Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2014, 16:31   #3
Gryf
 
Gryf's Avatar
 
Reputacja: 1 Gryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputację

Wieści, wieści, wieści! Mam mocno spóźniony refleks, ale dzięki temu wiadomości mają szansę pojawiać się tu w większym pakiecie i zawracam wam głowę tylko, gdy dzieje się coś naprawdę dużego

Otóż: druga część Incognito już jest!

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=eCeEeyCzQDQ[/MEDIA]

W zeszły weekend, na festiwalu Komiksowa Warszawa miała miejsce premiera “Strefy Komiksu: Superhero” w skład której weszło przedpremierowe wydanie “Skóry i Krwi cz.1” - czyli drugiego zeszytu Niesamowitego Przypadku Pawła K.

Więcej o całej antologii, pełną listę scenarzystów, rysowników i tytułów, a także kilka przykładowych plansz (w tym naszą!) znajdziecie np. tutaj:
Strefa Komiksu: Superhero - Aleja Komiksu

Jest to dla mnie duża sprawa również dlatego, że to mój papierowy debiut

Wersja elektroniczna Skóry i Krwi 1, zgodnie z obietnicą i harmonogramem zostanie uwolniona już niebawem - w czerwcowy piątek 13go na C&C Comics gdzie nieustannie zapraszam
 
__________________
Show must go on!
Gryf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem