Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2014, 18:51   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
To znaczy jak wolisz. Co to tamtego fantasy to trzeba by było zacząć od początku, jakoś nie widem jak by tam Barrego wrzucić.
No myślałem o czymś takim właśnie nie czytałem tamtego tematu więc nie miałbym przewagi :P

Cytat:
A co do tamtej gry gdzie grał bym Damą, to najwyżej gralibyśmy wolniejszym tępie. Dla mnie to nawet lepiej bo coś laptop szwankuje i mam tylko jedne teraz komputer na dwie głowy.
Ja bym wolał zagrać jako gracz, ale jak ty wolisz i jak się na siłach czujesz
OK to w takim razie postaram się wziąć za fabularny wstęp i lepsze rozpisanie węzłów historii bo mam wrażenie że wiszę ci coś w ramach odwdzięczania się za te wszystkie genialne sesje a głupio mi że cię wpuściłem w maliny z moimi pomysłami na tamtą sesje

Po za tym bardzo lubię Damę a chciałem wykorzystać Krzyk żeby zamknąć sprawę postaci innej sesji

A wracając do tematu sesji obecnej dałem kolejnego posta
 
Brilchan jest offline