Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2014, 11:59   #18
Rodriguez
 
Rodriguez's Avatar
 
Reputacja: 1 Rodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputację
Egzakli

Teoretycznie dziś mija termin składania kart, ale jeśli się sprężysz do wieczora - przymknę oko

Na chwilę obecną mam już swoich faworytów (choć jeszcze wszystko może ulec zmianie - ostateczny wynik podam jutro). Postanowiłem też, że okroję drużynę do trzech osób. Unikniemy w ten sposób burdelu, który może się wiązać z rozłażeniem się BG po lokacjach (np. odrębne dialogi), a i sesja nabierze większej dynamiki. Planuję zacząć w przyszłym tygodniu - nie wiem jeszcze którego dnia dokładnie, strasznie ślimaczy mi się Internet (rzekomo w związku ze zmianą transfera...). W każdym razie gracze na pewno będą informowani o szczegółach na bieżąco

Tak więc, jeśli komuś z Was zostały jeszcze jakieś poprawki, może chciałby coś zmienić w swojej KP - gorąco zachęcam.
 
Rodriguez jest offline