WÄ…tek: {StarGate}
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2014, 21:12   #9
konrad92
 
konrad92's Avatar
 
Reputacja: 1 konrad92 nie jest za bardzo znanykonrad92 nie jest za bardzo znany
Myślę że mogę opisać tutaj wstęp do mojej sesji oględnie ponieważ i tak opiszę to samo w rekrutacji...
SGC odkryło na pewnej planecie tajemnicze wrota. Posiadają one jeden adres którego można użyć. Dodatkowo ten adres jest niewybieralny na pozostałych wrotach ponieważ posiada znaki które nie istnieją na żadnych innych wrotach. SGC chce zbadać co jest po drugiej stronie wrót, dlatego wysyła tam kilka ekip, w tym was.

Na tym chciałem oprzeć tą sesję. Nie chciałem kontynuować już zaczętych seriali, ponieważ to wymagało by OLBRZYMIEJ wiedzy o serialu, której myślę że nie posiadam. Pytałem się który serial wolicie ponieważ chciałbym się dostosować z klimatem.
Ewentualnie widzę możliwość kontynuacji Atlantydy lub Wszechświata lecz to już z innymi ekipami (może poza pojedynczymi osobami które by pasowały do klimatu).
Poprowadzenie takiej sesji daje również możliwość gry osobom nie posiadającym wiedzy (a raczej posiadającym ją w minimalnym zakresie) na temat Gwiezdnych wrót.
A raczej chcąc grać zwykłym żołnierzem wystarczy minimum ale już naukowiec musi znać uniwersum.
Oczywiście że można będzie zagrać mieszkańcami innych planet. Co do tego czy będzie można zagrać Obcymi forammi życia (nie ludźmi) jeszcze się zastanawiam, lecz skłaniam się ku powiedzeniu tak.
Acha sesja była by prowadzona w czasie teraźniejszym więc już po goa'uld, itp.

Edit. Tak film oglądałem, to dal mnie klasyk
 
__________________
Nadzieja to luksus, na który mnie nie stać.
konrad92 jest offline