Wątek: Yggdrasill
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2014, 06:21   #37
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Nie przymuję już żadnych KP. Koniec rekrutki.

Rekrutacja spełniła swoje oczekiwania. Zostaje podziękować tym, co jednak stanęli do castingu oraz wszystkim tym, co mieli przygotować swoje świetne aranżacje konceptów, ale się rozmyślili oszczędzając mój czas i konieczność jeszcze większej selekcji.

Otrzymałem 7 gotowych zgłoszeń na obsadzenie 6ciu potencjalnych ról.
Aschaar - Skald
Baird - Noble
Cold - Volva
Gob1in - Hirdman
GreK - Thurl
Icarius - Berserker
Obce - Noble
Mimo niewielu zgłoszeń decyzja nie była do końca łatwa. Zapowiadałem, że najprawdopodobniej skończy się na czterech BG.
A poprowadzą ich:

Cold jako Volva
Gob1in jako Hirdman
GreK jako Thurl
Obce jako Noble

Zapowiadałem też, że będzie mniej wiatrów magii a więcej mięska, więc na dokładkę dołączy do powyższych:
Icarius jako Berserker
Mam nadzieję, że ten jednostrzał trafi w dziesiątkę i się będziemy bawić wesoło!



Aschaar, Baird, panowie, wasze kreacje przegrały z silniejsza konkurencją.

Obce nie dała żadnej szansy Bairdowi, ale to nie wstyd być pokonanym przez jedną z najlepszych graczek-postokletek, z którymi miałem okazję wspólnie pisać.

Achaar, chyba jednak czasu albo i weny Ci zabrakło, żeby mnie przekonać do tego barda, który Ci wyszedł spod klawiatury. No i mówiłem, że będzie mniej magii a więcej miecza, a Volva i Thurl naprawdę przyłożyli się, stąd taka decyzja.

Icarius, przegrałeś z Gob1inem, ale w tym Twoim berserku widać potencjał na świetną kreację i mam nadzieję, że nie będę żałował decyzji. Co prawda obiecałem Ci kilka lat temu, że zagrasz w wikingowe klimaty, ale zostajesz przyjęty bynajmniej po znajomości. Berserker to osobista ochrona szlachty i choć nasza szlachcianka radzi sobie świetnie, to mogą jej się przydać większe plecy.



Zaraz otworzę komentarze, ale pierwszy post sesji pojawi się zgodnie z zapowiedzią nie od razu i nie szybciej niż za tydzień. Postaram się przygotować na w nastepną sobotę. Tymczasem będzie okazja, żeby sobie poustalać szczegóły, rozjaśnić najciemniejsze niejasności i tak dalej.

Kerm, niech temat powisi jeszcze dwa dni.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Kerm : 01-06-2014 o 15:30. Powód: lierówki
Campo Viejo jest offline