Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2014, 20:54   #13
Fantomeks
 
Fantomeks's Avatar
 
Reputacja: 1 Fantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnie
Księga Krwi - seria horrorów autorstwa Clive’a Barkera rozłożona na 6 tomów. Ogółem 30 opowiadań grozy: od fantasy po radosną młóckę z rzeźnikiem - seryjnym mordercą z młotem do tłuczenia mięsa. Nie dość, że moc inspiracji, to jeszcze od tak można sobie do poduszki poczytać.

Osobiście nie tylko odkryłem tutaj inspirację na tego Złego, z którym musi uporać się stadko moich ukochanych graczy, ale nauczyłem się, jak tworzyć opisy gore, które nie wydają się infantylne i pozbawione klimatu.
 
__________________
Róże są czerwone, bywają i białe
Chociaż jestem zabawny, nie umiem rymować.
Fantomeks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem