Wątek: {StarGate}
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2014, 22:50   #11
konrad92
 
konrad92's Avatar
 
Reputacja: 1 konrad92 nie jest za bardzo znanykonrad92 nie jest za bardzo znany
Masz zbyt dużą wiarę w SGC. Już w ten sposób zostały wysłane drużyny i został na tym oparty cały serial. Chodzi mi oczywiście o Atlantydę. W chwili wysyłania tam ludzi, Ziemia dysponowała tylko jednorazowym źródłem mocy. Po tym prawdopodobnie mieli nadzieję że zdobędą jakieś inne źródło mocy lub że to Atlantyda będzie mogła otworzyć wrota, dlatego była odcięta od Ziemi do chwili odnalezienia MPZ (modułu punktu zerowego) w Egipcie.
Poza tym co oni wiedzieli o tym gdzie ich wysyłają? Tylko tyle że POWINNY prowadzić do Miasta-Statku kosmicznego.

Co do samych opisanych wrót trudno mi się ustosunkować nie zdradzając fabuły. Oczywiście że najpierw są wysyłane roboty aby sprawdzić atmosferę itp oraz na zwiad. Lecz to już będzie opisane w czasie gry. Co do wysłania tam statków kosmicznych, najpierw trzeba wiedzieć gdzie dokładnie znajduje się ta planeta. Natomiast Ustalenie jej dokładnego położenia po NIEZNANYM adresie jest niewykonalne (oczywiście mogę się mylić).
Owszem może to z mojego opisu, trochę zahaczać o sliders, lecz zapewniam że ze znanymi mi okolicznościami (których a jakże, nie mogę zdradzić, ze względu na dobro przyszłej gry ) trzyma się dobrze (o ile można to powiedzieć w odniesieniu do SF).
Po kolejne, gdzie ja napisałem że oni zostają wysłani na samobójczą misję. Ja nie mam zamiaru ich odcinać od Ziemi. Wrota są otwarte przez 38 min. i przez ten czas drużyny mają zbadać to co jest po drugiej stronie. Później SGC podejmie decyzję czy warto się zajmować dalej tymi wrotami (a będzie chciała uwierzcie mi ).

Myślę że i tak dużo zdradziłem dotyczącego sesji. Rekrutacja pojawić się powinna w przyszłym tygodniu, niemniej zachęcam do zastanowienia się już nad postaciami. Oto kogo potrzebuję; 4-6 osób, w tym najlepiej min jeden naukowiec znający się na technologii Lantian. Można zagrać mieszkańcami innych planet na drodze mlecznej (pegaz odpada). Można również zagrać Tok'ra lub Jaffa Lecz tutaj trzeba dobrze pomyśleć dlaczego dołączył do SGC.
Acha jest taki smaczek, dopuszczam jednego Lantianina lecz to po wcześniejszych ustaleniach ze mną (ponieważ trzeba go wprowadzić w odpowiednim momencie na początku rozgrywki i w odpowiednim miejscu tak aby wszystko trzymało się kupy) i trzeba znać NIEZWYKLE DOBRZE Uniwersum Gwiezdnych Wrót.
 
__________________
Nadzieja to luksus, na który mnie nie stać.
konrad92 jest offline