Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2014, 17:37   #241
Bebop
 
Bebop's Avatar
 
Reputacja: 1 Bebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwu
I to już koniec? Choć dołączałem do sesji ze świadomością, że długo już nie potrwa, jakoś dziwnie się czuję. Ze swojej roli nie jestem do końca zadowolony, różnie bywało z czasem, dyscypliną i postami, niestety. Sesja jednak na długo zapadnie mi w pamięć, bo przewinęły się przez nią naprawdę znakomite kreacje postaci. Żałuje, że z częścią z Was nie dane mi było pograć od początku, doceniam jednak wkład wszystkich w budowanie klimatu i walkę o byt. Panie i Panowie, winszuję Doborowe towarzystwo.

Armielu, wiem że nie wszystko poszło po Twojej misji, jednak Adaś i Ewcia to dla mnie kapitalna sesja. Kreacja świata, bohaterów, fabuły, wszystko jak zwykle było przemyślane, konsekwentne i imponujące. Masz do tego łeb, książki powinieneś tworzyć jedna za drugą. Myślę, że każdy z nas taką lekturę przywitałby z uśmiechem na twarzy. Dziękuję Ci za sesję i za danie mi szansy w AAH
 
__________________
See You Space Cowboy...
Bebop jest offline