Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2014, 13:04   #19
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Aż korci mnie żeby już teraz usiąść i zrobić KP na klasycznych zasadach traveller'a

Mam tylko dylemat odnośnie profesji, bo o ile biolog-genetyk brzmi obiecująco, to podobnie mam z handlarzem-lingwistą, czy innym scoutem... Ahhh... ciężki orzech do zgryzienia, będzie trzeba poczekać na rekrutację, ale przegląd podręcznika nie zawadzi w oczekiwaniu na właściwy temat

Poza tym, cieszę się z możliwości psionki... ...tylko czy zdecyduje się grać psionem jeszcze zobaczę. Z założenia zakładam w miarę początkującą postać. Stąd też pytanie:

Przewidujesz system rozwoju postaci? Zawsze przyjemniej się gra kiedy widać, że postać się rozwija. Daje to tego smaczka rpg'owego

Oraz.. dla obeznanych z podręcznikiem. Jaki poziom technologiczny podręcznikowo posiadają nasi badacze? Pomogłoby to w ogólnej wizji świata kreowanego. Zgaduje, że skoro przed AI to jesteśmy gdzieś na TL: 10?

Rozumiem, że w kwestii podręcznika mówimy o wersji z 2008 roku? To chyba była ta wersja z Mongoose Publishing jak dobrze pamiętam. Specem nie jestem.

Dodatki również wchodzą w rachubę przy tworzeniu postaci/dalszej gry?
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline