Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2014, 18:08   #43
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Przygotowując się do jednej sesji opracowałem dla odmiany naszą rodzimą konstrukcje. Szanse na znalezienie w USA minimalne ale jednak są. Może komuś też się przyda.

Cytat:
Nazwa: Alex Tactical Sport
Zdjęcie: Alex Alex z celownikiem
Używana amunicja: 7,62x51 mm (.308 Winchester)
Pojemność magazynka: 10
Wymagana budowa: 12
Reguły specjalne: poręczny (jak na karabin wyborowy), bardzo celny, niezawodny, prosty w konserwacji, dobra amunicja
Opis: Kojarzysz Polskę? Tak, to ten kraj, który leżał koło Rosji, gdzie pili, kombinowali i było cholernie zimno. Normalnie jak Ruscy ale jak tak do nich powiesz to dostaniesz w zęby. Wiem bo jednego Polaka znałem. Nie ważne... Przed wojną Polacy postanowili zrobić serię karabinów wyborowych w układzie bezkolbowym na 7,62, .338 i pół calówki. Nie wiem na cholerę, może nie chcieli płacić Niemcom i Finom. Chyba się z Niemcami nie lubili, zresztą chyba nie lubili nikogo a nikt ich. Karabinów tych u nas nie znajdziesz ale jako, że konstrukcja im się udała to postanowili zarobić. I tak powstała wersja na rynek cywilny dla sportowców, którą właśnie trzymasz w łapach. Oczywiście sprzedawali ją między innymi u nas. Jest celny, nawet bardzo. Do półtorej kilometra możesz spokojnie strzelać jak jesteś dobry. Jako, że to broń dla cywili zmniejszono liczbę części dzięki czemu łatwiej ją rozłożyć i złożyć nie gubiąc niczego. W ramach ciekawostki dodam, że tej samej wersji używali sportowcy i ich gliniarze. Całkiem fajny karabinek. Sprzedam Ci go za tego jeepa.
Dodatki:wbudowany dwójnóg
 
Szarlej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem