Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2014, 23:40   #33
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
A tak dla kogoś kto nie miał tej książeczki w ręku to dajmy na to jakie technologie są dostępne? Bo nie mam pojęcia o czym mowa to ciężko mi się dalej coś tabelkować w tym temacie...
Ano tak. Zapomniałam, że nie wszyscy cztali:

Traveller SRD > Mongoose Traveller SRD Index > Technology Levels

Tech Level Comparison Chart - Traveller

Cytat:
żna mieć planetę? Tak na własność?
Cytat:
Ja myslę, że bezpieczniej jest zrobić BG na jednej planecie.
Może nie wyraziłam się jasno. Dam przy rekrutacji wybór gdzie gracze chcą lecieć. Bo i owszem, na jednej planecie są różne warunki, ale takie Tatooine różni się nieco od Ziemi Stąd w założeniu byłoby kilka opcji do wyboru, ale koniec końców wszyscy startowaliby tam, gdzie padło najwięcej głosów.

Ale opcja jednej "specjalnej" planety o zróżnicowanym środowisku też jest kusząca. Muszę nad tym pomyśleć...poważnie...

Cytat:
Ogólnie chodzi mi o to czy rzecz dzieje się w US czy Ziemia to jakiś konkret skąd prawie wszyscy pochodzą czy też mowa o jakimś intergalaktycznym imperium gdzie jakaś Terra jest świętą legendą.
Raczej to drugie. Ale ciii...fabuła "się robi", nie mogę więcej zdradzić

Cytat:
No i czy powiedzmy podróże są przez teleporty, hipernapędy, statki wielopokoleniowe czy z hibernatorami czy jeszcze co. Ale to tak dla świadomości realiów się pytam a nie by się w jakieś fizyki bawić.
Jak sobie poczytasz linki wyżej o TL, będziesz miał już jakiś ogólny zarys.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline