Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2014, 20:04   #100
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Płyniemy dalej.

Zombianna - na PW jakiś czas temu pisała mi, że nie da rady wrzucić posta - więc odpuszcza tą kolejkę.

BoYos - dał mi znać, że jeszcze nie wrócił z wyjazdu służbowego - dał też deklarację, ale postanowiłem też zatrzymać jego bohaterkę tam, gdzie poprzednio.

Aschaar - wrzuciłem nasze ustalenie z GG docka + zakończenie jako moja odpiskę.

Czas dla Was na posty - do kolejnej soboty 14 czerwca 2014r do końca nocy

Ja robię odpiskę do sesji w niedzielę, jak dzisiaj.

Przed wami ważny zwrot akcji, który nada Waszym bohaterom odpowiedniego rozmachu i kierunku - rzuci odrobinę światła na decyzje, jakie warto podejmować. Zobaczymy, czy Wam się uda załapać wskazówki Jak na razie jest z tym dość trudno, ale tego mniej więcej się spodziewałem.

Gdybym Rejs dzielił na rozdziały powiedziałbym, że zakończymy rozdział 1 (Dezorientację i grozę) i wejdziemy w rozdział 2 (STRACH i WYBORY). Ale to tak tylko sobie marudzę, jak to starzy ludzie.
 
Armiel jest offline