Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2014, 09:00   #22
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
burczy Brgrgggrhhh...

Przaśna Drużyno w składzie:
JJ (człowiek sosna o wybitnym imieniu Joe);
Falcon911 (Mekon - ptakołak teoretycznie wynalazca);
Fielus (mag-ochlej krasnolud - Lug Morda-w-kubeł)

O dziwo wszyscy są alkoholikami, poza drewnianym, który jest nieskończenie trzeźwy. Bardziej od własnych matek kochacie piwo - nie ma powodu do wstydu!

Dziękuję za sprawną robotę przy KP, w ogóle za Wasze zgłoszenia i zainteresowanie. Sesji nie będzie.

Żartowałem. Jutro (czyt. WYRAŹNIE - 10.06.2014) startujemy. Ruszyłoby dzisiaj, ale aktualnie nie mam dostępu do przeglądarki, która umożliwiłaby mi uruchomienie panelu sesji.

Pytania przed startem? Ogólnie jedziecie z wyobraźnią na maxa. Nie róbcie jednak walki bogów, bo to i tak wam nie wyjdzie - jest to po prostu za nudne. Paradoks, absurd, kretynizm są waszą bronią...ewentualnie kafar dwuręczny przy bardziej skomplikowanych sytuacjach bez wyjścia.
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!
Bergan jest offline