Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2014, 10:08   #5
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
A ja widziałem, spytałem także wujka googla i rozwiązanie nie jest niestety jednakowe u wszystkich.

Nie jest to problem ani strony, ani przeglądarki. Z dużym prawdopodobieństwem systemu. Warto sprawdzić ustawienia czasu i go zsynchronizować.

Poza tym pierwsze kroki oczywiste: czyszczenie cookies, ustawień, sprawdzanie ustawień firewalli i próba wyłączenia ich czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki. Skoro problem rozprzestrzenił się już na wszystkie to nie wiadomo czy pomoże, ale dobrze zacząć tak.
Można spróbować użyć pluginów (disable-canonical-redirects.php, coś takiego niektórym pomaga), spróbować wpisywać adres z dodawaniem www. Ogólnie z tego co widziałem to metody prób i błędów są najlepsze.

Niektórym pomaga odświeżanie strony aż do skutku.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem