Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2014, 13:46   #2
JJ
 
Reputacja: 1 JJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znany
Joe Ile będzie trwało wiszenie, mam ważne spotkanie w Izbie Niepełnosprawnych i Emeryowanych Rencistów. Ach, byłbym zapomniał: Łamiecie prawo nr 230000569085 kodeksu prawnego punkt 300096 podpunkt ź myślnik 26589. Proszę wezwać mojego adwokata inaczej będe musiał rozprawić się z tym samemu. Szukanie rozwiązania długo mu nie zajęło. Myśli pan , że lina Szato de jabol rocznik bieżący będzie dobrym rozwiązaniem?? Delikatny splot dobrze wypalone ludzkie jelita w Słońcu . Filozofia dzisiejszego świata skłania nas do podejmowania różnych decyzji. Może napije sie pan mojej herbatki? Dodałem sekretny składnik.mmmm...posmakuje Panu. NO nic czas ucieka , a spotkanie coraz bliżej.Joe szarpie coraz mocniej swoimi gałęziowymi przeszczepami.
 
JJ jest offline