Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2014, 01:13   #33
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
-Spec od recyklingu? Z puskowiowego na nasze? Hmm... Miejsce chyba by się znalazło...

-Teoretycznie i tak miałem zacząć w pn. Zobaczymy jak wyjdzie ale terminu wolałbym nie przeciągać. Większość KP jest już w większości zrobiona. Weekend zostawiam sobie w rezerwę na jakieś dogrywanie gotowców... Więc w pn powinno być ok na zaczęcie chyba, że coś, ktoś, z czymś wpadnie albo stanie się coś nieprzewidzianego.

-A tak ogólnie postacie:

-CB, Lemi i Suld mają z bani i już mają skończone i zatwierdzone postacie.

-Postacie Ehrana, Carlossa, Mike, Szarleja są prawie na wykończeniu eee... znaczy się skończeniu Lechu ma jeszcze trochę do rozkminy ale też wygląda przyzwoicie.

-Emek i Buka tak w połowie powiedzmy.

-Dr.Nikt wiem, że mi robi postać ale na razie właściwie tyle co wiem w tej materii.


-Powiem tyle, że się całkiem z Was spory tłumek zebrał... Powiedzmy, że zasejwuję miejsce jeszcze dla Reinhard'a i potrzymam rekrutę do pt jak mówiłem ale myślę, że osiągnąłem limit Graczy które mogę spróbować realnie ogarnąć. Więc jakby co kolejnego kandydata mogę przyjąć ale już raczej na jakąś listę rezerwową chyba, że naprawdę byłoby to nietuzinkowy projekt na postać i pomysł jak ją zagrać.
 
Pipboy79 jest offline