Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2014, 12:58   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przykro mi z powodu opóźnienia ale już poszedł pierwszy post z mojej strony zedytowałem trochę scenę otwierającą bo nie sądzę żeby superłotry tak po prostu pozwoliły wrócić batmanowi i nightwingowi do przytomności, przy okazji próbowałem skorzystać z okazji i wbić się w sposób myślenia Barrego mam nadzieje że mi się udało

Mam nadzieje że nie przesadziłem z wiedzą Barrego ? Po prostu dla mnie super speed wiążę się ze Speed - Learnning a nie czytałem dokładnego wykazuje jego mocy.

Za to do wad zaliczyłbym hipermetabolizm, jak chcesz to możemy ustalić że ma ze sobą ze 2-3 pastylki jedzeniowe ale IMHO można byłoby odegrać zabawną scenę typu anime w której Flash pożera całe jedzenie w karczmie

Wczoraj napisałem pierwszą ćwiartkę epilogu do H.O.T ale nie miałem już siły jej kończyć
 
Brilchan jest offline