Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2014, 21:42   #27
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Dobra, no to mamy 12-tu a-po-stołów, styknie. Rekrutację uznaję za zamkniętą, prośba do obsługi o przeniesienie wątku do archiwum.

EDIT:

Jeszcze jedno. Dla porządku wrzucę tutaj brakujące karty postaci, żeby było odniesienie w jednym miejscu.

Someirhle zagra Bolem (postać w pierwszym poście tego wątku).

MistrzKamil
Cytat:
Imię: Długi
Koncepcja ogólna: Ponury grabarz
Utrapienie: Trzęsące się ręce
Aspekt dodatkowy: Ludzkie ciało nie ma przed mną żadnych tajemnic
POSTAWY
Dobra (+3): uważna
Niezła (+2): pomysłowa, podstępna
Przec. (+1): siłowa, szybka
Słaba (0): widowiskowa
SZTUCZKI
Odór śmierci: z powodu ciągnącego się za mną trupiego zapachu, dostaję +2 podczas podstępnej próby stworzenia przewagi poprzez wzbudzenie obrzydzenia w przeciwniku.
Gdzie jestem: przy wejściu
Co robię: właśnie wchodzę do karczmy
Vilir
Cytat:
Imię: Krótki
Koncepcja ogólna: Tajemniczy kapłan boga śmierci
Utrapienie: Kręcą mnie nieboszczki
Aspekt dodatkowy: Ludzie wolą mnie nie dostrzegać
POSTAWY
Dobra (+3): szybka,
Niezła (+2): podstępna, pomysłowa
Przec. (+1): siłowa, uważna
Słaba (0): widowiskowa
SZTUCZKI
Płomienne kazanie: dostaję +2 podczas podczas pomysłowego ataku, kiedy jednocześnie wygłaszam kazanie na temat marności ludzkiego żywota.
Gdzie jestem: przy wejściu.
Co robię: wchodzę do karczmy razem z Długim.
Jeśli ktoś z zainteresowanych ma do tego przydziału jakieś zastrzeżenia, albo chce coś zmienić w postaci, to zapraszam do wątku komentarzy.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.

Ostatnio edytowane przez Kerm : 13-06-2014 o 09:24. Powód: Post pod postem
dzemeuksis jest offline