Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 00:26   #91
Egaru
 
Egaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Egaru ma wspaniałą przyszłośćEgaru ma wspaniałą przyszłośćEgaru ma wspaniałą przyszłośćEgaru ma wspaniałą przyszłośćEgaru ma wspaniałą przyszłośćEgaru ma wspaniałą przyszłośćEgaru ma wspaniałą przyszłośćEgaru ma wspaniałą przyszłośćEgaru ma wspaniałą przyszłośćEgaru ma wspaniałą przyszłośćEgaru ma wspaniałą przyszłość
Fajna historia, spójna i "wiarygodna" może mogłabyś powiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji? Np. jak bardzo różnorodna stała się ludzkość? jak poważne mutacje? coś o kulturze najważniejszych planet, jakieś ciekawostki? Rzuciły mi się w oczy imiona mitologiczne/biblijne i w ogóle "starożytny" klimat, ale nie wiem, na ile mam rację (może to wszystko jest w podręczniku?)
w ogóle mam już podręcznik, więc mam nadzieję, że niedługo prześlę pierwszą wersję karty

//ok, widzę, że na większość moich pytań jest odpowiedź w podręczniku, ale i tak powiedz, jak Ty to widzisz przy okazji, moglibyśmy się dowiedzieć czegoś więcej o naszej misji poza tym, że jest prywatna? ciężko wymyślać motywację, gdy nie wiadomo, na co się zapisujemy
 

Ostatnio edytowane przez Egaru : 13-06-2014 o 13:33.
Egaru jest offline