Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 13:35   #7
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Zdaje się, że Aschaar lepiej zna się na takich niuansach niż my, więc jedyne, co możemy zrobić to burzę mózgów i liczyć na to, że ktoś trafi.


Zbierając wszystko, co wiemy do kupy:

1. To nie problem z wirusami na komputerze.
Uzasadnienie: Komtur ma te same błędy.

2. To nie IP.
Uzasadnienie: Sayane mówiła, że Aschaar loguje się z różnych IP.

3. To nie przeglądarka.
Uzasadnienie: Aschaar próbował na różnych.

4. Problem jest tylko z LI.
Uzasadnienie: Aschaar zauważyłby, że inne strony wariują i nie zgłaszał problemu.

Z eliminacji wychodzi chyba tylko błąd na jego koncie, który (również chyba) można by było naprawić znając się na PHP. Natomiast z naszą znajomością PHP możemy najwyżej coś schrzanić (chyba, że Kerm coś liznął w tym temacie).

Ponadto Aschaar sygnalizował też problem z kontaktem z nami.
Komtur, Revan - zdaje się, że macie z Aschaarem bliższy kontakt. Dajcie mu znać, że mogę się z nim wymienić mailem, jeśli chce. Jak do mnie nie będzie dochodziło tak jak na ogólną pocztę LI, to problem jest grubszy niż się wydaje.
Ja nie ufam gmailowi, więc przy okazji można sprawdzić czy problem występuje też na innych serwisach pocztowych.

Niezależnie od wszystkiego Aschaar musi mieć możliwość kontaktu z Kermem czy Nimitz. Chociażby pośredniego.

Bardziej już, niestety, nie jestem w stanie pomóc (wiem, to niewiele).
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 13-06-2014 o 13:39.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem