Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 13:55   #94
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
jak wrócimy z naszymi zdobyczami do najbliższego zamieszkałego układu ?
Eh. I każecie mi spojlerować fabułę, zamiast grzecznie czekać! Zamorduję normalnie...

"Wasz" statek jest drugi - pierwszy poleciał jakiś czas temu z misją "zwiadowczą" i przygotował podstawowe zabezpieczenie terenu. Trzeci statek - właśnie z większą ilością ludzi i sprzętem - wystartuje po was i będzie za jakiś czas. Nie ma sensu pchać wszystkiego w jednym rzucie

I tak, układ ma gazowego giganta i można "zatankować" jak trafnie przewidziałeś

Docelowo kolonia ma być bazą wypadową do dalszej eksploracji kosmosu - tzw. ostatni przyjazny dom w tym rejonie.

Cytat:
Zakładamy, że sesyjny podział kastowy jest podobny do tego w GS?
Nie. Chodziło mi raczej o tradycję i "imperialność". Tak jak pisałam, z oryginalnego systemu kastowego ocalała właściwie "krew" - tytuły i pozycje w społeczeństwie, nie ma on innego praktycznego zastosowania.

WSZYSTKO TO BĘDZIE W DALSZYCH MATERIAŁACH, DAJCIE ŻYĆ!!! ;p
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 13-06-2014 o 13:59.
Autumm jest offline