Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 14:11   #8
Nimitz
 
Nimitz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumny
Kontakt do mnie jest wypisany u mnie w profilu, numeru telefonu niestety nie podam. Ale gg proszę bardzo jeszcze raz tutaj : 5038150, każdy kto do mnie pisał(kiedykolwiek) , wie, że zawsze na nim jestem a jak nie odpisuję, to tylko dlatego, że nie mogę.

Mój mail, (proszę się nie śmiać mam go od 16 roku życia, a trochę czasu już minęło) to : chibi.vampire@gmail.com

Mojego FB Aschaar również posiada od jakiegoś czasu. Mógł tam się odezwać ale przyznam, że wyjątkowo rzadko tam zaglądam.

My również, możemy określić które problemy to nie są:

- Nie jest to problem z jego skrzynką, gdyż sprawdzaliśmy tą opcję zwiększając jej objętość

-Żadne z nas nie grzebało w kodach, między innymi, dlatego, że nie mamy do nich dostępu

- Problem z "banem" na nick również to nie jest, (tą opcję również sprawdziliśmy).
 
Nimitz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem