Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 19:11   #9
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Spoko zauważyłem i chcę napisać że Mściciel jest na tyle sadystyczny że pokazał mu symulacje według której Tao na 100% zwarujej ale sam chłopak jest na tyle dziwaczny że stwierdził że go to nie obchodzi bo i tak nie spodziewał się spokojnej starości że jest gwiazdą która będzie jaśnieć krótko ale z wielką siłą a jego imię będzie święte i wspominane przez stulecja przez wdzięcznych poddanych Nowego Cesarstwa

mam nadziej że nie przeszkadza ci takie osobliwe podejście do sprawy ? Będę starał się odgrywać Tao jako fanatyka ale będzie on miał problemy moralne, wiesz co innego mówić coś w teorii a co innego.

Kończe jeszcze ostatniejgo posta do 101 kilometra. I dam odpis w Tao na i usiądedo tej karty o Zamykamy tam prolog i postowanie zwolni do jednego w tygodniu więc będę mógł więcej uwagi poświęcić pozostałym sesjom

Dziękuje za awatara
 
Brilchan jest offline