Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 19:26   #10
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
No nie wiem. Jak sugerowałem wolałby by postać Tao nie posiadała jakiś znacznych udziwnień , bo po prostu często prowadzi to do utrudnień w prowadzeniu. Nie zabraniam Ci prowadzić bohatera jak chcesz , ale wolałbym by Mściciel nie był kimś w rodzaju ciągle gadającego niewidzialnego bohatera a bojową SI , która udziela się w najważniejszych momentach. Niemniej jak sam pewnie zauważyłeś wziąłem nieco twojego pomysłu i dałem małą wstawkę humorystyczną

Może pójdziemy na kompromis i ustalimy , że Mściciel będzie bardziej podchodził pod NPC`ta? Pozwoli to zachować równowagę w fabule i zapewne będzie się uruchamiał w ważniejszych momentach jak i tych najbardziej niespodziewanych choćby w formie jakiejś kąśliwej uwagi skoro taką ma osobowość.

Powiem w sekrecie , że mam już kilka pomysłów jak można wykorzystać nietypowo twojego wirtualnego przyjaciela

PS: Podoba Ci się wzmianka o pilocie i jego drobnej historii? Ogólnie chodzi mi o to , że w ramach treningu chce by każda nawet najmniej znacząca postać miała jakąś swoja otoczkę i drobną osobowość. To jest nawet wygodne , bo potem mamy zaplecze fabularne jeśli chcemy kogoś z powrotem przywołać. Zamysł wydaje mi się dość ciekawy Myślę, że to nie będzie nadmiar i doda opowieści kolorytu.

PS2 ( w kwestii kompromisu): Jak najbardziej nie odbierz tego negatywnie i nie traktuj tego np. że nie podobają mi się twoje pomysły. Po prostu jak zauważyłeś nie jestem typem MG , który bierze na klatę dziesięciu BG i umie dopasować się do każdego. Zdecydowanie jestem nad tym byśmy wymieniali się pomysłami i sugestiami (a te masz zawsze ciekawe i oryginalne) , ale nie chce stracić panowania nad grą jak było w poprzedniej sesji. Mam nadzieję , że mnie rozumiesz i Ci to nie przeszkadza
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 13-06-2014 o 19:31.
Pinn jest offline