Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 19:40   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nie odbieram tego negatywnie, nauczony doświadczeniem chcę wszystko ustalić żeby moderować postać tak żebyśmy się oboje dobrze bawili./ Sam miałem sytuacje że na jednej sesji prosiłem graczy o charakterne postaci a dostałem takiego psychola że nie dałbym rady poprowadzić z nim sesji stąd nie gniewam się za to że porzuciłeś Pęd, chłód, masę kiedy nie dogadaliśmy się co do postaci.

Nie mam jakiś silnych samostanowień co do charakteru Tao jeszcze raczej luźne warianty na razie postać się krystalizuje i utwardza niczym czaszka niemowlaka więc z chęcią stonuje niektóre aspekty z innych zrezygnuje zupełnie

Zresztą i tak najbardziej lubię w PBFach jak postać zmienia się pod wpływem wydarzeń z sesji i nabiera cech których w ogóle nie przewidziałem w oryginalnym koncepcje

Odpowiadając na twoje pytania: 1. Sam zamierzałem ci zaproponować takie użycie SI sam miałem podobny układ w sesji którą prowadziłem i sprawdzało się to wyśmienicie, 2. Bardzo mi się podobała ta krótka historia klimatyczna bardzo
 
Brilchan jest offline