Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 19:54   #12
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
No, dokładnie mam zawsze tak samo z postaciami ;D Bardzo spodobało mi się estetycznie porównanie do rozwijającej się czaszki niemowlaka, chwytliwe Nie zrozumiem nigdy ludzi , którzy rozpisują 10 stron o charakterze postaci , jak zawsze i tak wszystko wychodzi w praniu (przynajmniej ja tak zawsze mam).

Jeszcze bardziej offtopująć , w PBF ja najbardziej lubię tworzenie postaci. To daje mi najwięcej zabawy i energii. Jako MG mam z pewnej perspektywy fajniejszą rolę , bo mogę dawać życie różnym bohaterom , choćby igrać z stereotypami. Z jednej strony jako gracz zostajesz częściej zaskakiwany , ale jak tworzysz powiedzmy jakiś bar a w nim setki historii i ludzi, to jest dopiero zabawa

Twoim pierwszym kontaktem w obcej metropolii będzie pewien czarny fixer, nieco ekscentryczny i nieogarnięty. Więcej nie wiem ale to wszystko się wyklaruje. To jest właśnie zabawa. Może być dilerem informacji, broni albo alfonsem. Może mieć rozległą sieć kontaktów albo okaże się że nabrał Niebiańskich i największy to ma język

EDIT: Wiem będzie rasta Jak znajdziesz jakieś fajne zdjęcie miejskiego rasta to możesz podesłać
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 13-06-2014 o 19:57.
Pinn jest offline