Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 22:57   #25
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
-W sumie to mnie dziwi skąd ta mieszana operacja. Czemu dają jankeskiego szefa do brytyjskiego oddziału?

-No a do tego przebija się jego brak doświadczenia w podobnych operacjach. Przynajmniej w Europie i przeciw Niemcom. Ja mu nie odmawiam odwagi czy wiedzy no ale to jednak całkiem inne środowisko niż na Pacyfiku. Na razie nawet nie wiadomo czy ma jakies przeszkolenie spadochronowe.

-Ja na razie wezmę na przeczekanie. Jak jeszcze walnie jakimś sensownym planem to zobaczymy... Może jakos da się wybrnąć z tego... Na razie powiedział cos o przejmowaniu fabryki w kilka osób co rozsadne mi się nie wydaje. Ale pewnie nie dosłownie o to mu chodziło.

-Generalnie jak nam pozwoli robić naszą robote jak umiemy i lubimy i się nie będzie wtrącał to myślę, że możemy zrobić to co on chce i się dogadamy jakoś.

@Asmodian

-Jak mamy się zwracać do Twojego hiroła?
 
Pipboy79 jest offline