Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2014, 11:17   #110
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
A nawet są gracze-trolle.

Bardzo dowcipne. Prawie się uśmiechnęłam, następnym razem musicie się postarać bardziej, chopaki...

Prawda jest taka, że taka sama dyskusja i tak toczyłaby się w temacie rekrutacji/komentarzach gry, więc lepiej, by odchodziła tutaj, a nie niepotrzebnie zajmowała czas.

Drugą sprawą jest to, że sesja zaczęła się ob bardzo ogólnego pomysłu - i nie miała sprecyzowanych wielu spraw. Tocząca się tu rozmowa i pytania potencjalnych graczy pozwalają mi ta dopasować/wymyślić wszystkie kwestie, żeby gra była dla wszystkich ciekawa i interesująca, a nie by potem podnosiły się głosy że "jak to, to ja sobie inaczej wyobrażałem" czy by gracze się nudzili.

---

Z ogłoszeń parafialnych: drugim - "technicznym" - MG został Uzuu. Bardzo dziękuję mu za pomoc Uzuu nie zajmuje się - na razie - fabułą (na pytania w wątku będę odpowiadała ja), ale ma za to mnóstwo pomysłów jak utrudnić wam życie...eee..sprawić by gra była ciekawsza za pomocą mechaniki i ekonomiczno-logistycznej części rozgrywki. Tak więc zajmie się Wam na planecie...a co do planety: jej opis, mapa i materiały *gdzie* lecicie pojawią się w ok. przyszłego tygodnia.

p
A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline