Wątek: Strach
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2005, 21:45   #8
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Nie lubię kadzić, ale Fistus miał rację. Do strachu na sesji trzeba dojrzeć. Trzeba umieć się wczuć w postać. To nie jest tak, że paladyn nie czuje strachu... On go czuje, ale moc boga i siła jego wiary chronią go przed jego paraliżującym działaniem (odsyłam do Smoków Zimowe Nocy M. Weiss oraz T. Hickamnn'a - opis przed bitwą o Wieżę Najwyższego Klerysta). Poza tym, że gracze muszą "chcieć się bać" to jeszcze MG musi umieć stworzyć nastrój... - Truizm.
Ja pamiętam, jak po przejściu na dd'ki drużyna stała się strasznymi burżujami, phi, co to facet z 2ręcznym mieczem, jak ja mam 90 życia... Ale, kiedy MG wprowadził nowe zasady dot. PW (z Warmłotka), to nawet na 9 poziomowy paladyn, widząc kolesia z 2 ręcznym mieczem i w płycie robił porządnie w gacie i musiał się okropnie gimnastykować, żeby nie uciec... Dlaczego? Miał 18 PW... A 2k6+2 zaglądało mu w oczy...

Kwestia wczucia się w postać, ot i co... - bo jak mawiają informatycy: nic na siłę - podaj młotek.
Oraz MG.
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem