Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2014, 23:25   #118
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Z cyklu informacji przykrych, acz spodziewanych:

Spodziewam się zniknąć z naszego forumowego grajdołka na czas bliżej nieokreślony, dlatego zawieszam sesje bezterminowo.

Bardzo mi głupio z tego powodu, bo to ja Was do niej od nowa sprawdziłem i wiem, że dałem ciała. Myślę jednak, że byłbym większym ciulem, jeślibym kazał Wam czekać w nieskończoność na kolejnego posta, bez słowa wyjaśnień. Moja decyzja nie ma nic wspólnego z samą sesją, wami czy czymkolwiek z samą zabawą związanym. Problem jest po mojej stronie.

Wiem, że nasza sesja, ma też paru czytelników. Wam też należą się przeprosiny.

Nef, Kymil super kreacje i fajna gra. Sami wiecie, wazelinka, mizianie i ochy i achy w pełni uzasadnione, dla was obydwu. Zdecydowanie górna grzęda w naszym kurniku. Wybaczcie, że puki co, jest jak jest.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline