Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2014, 02:56   #43
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Nowy rozdział już jest. Macie teraz czas na trochę zapoznania ze sobą, wymienienia się informacjami, naklejkami ze świętymi, etc. Zaczęłam od Viv i MW, żeby nadać początek temu wszystkiemu. Chciałabym, jako że teraz was jest więcej, abyście nie czekali na ostatnią chwilę, tylko sprawdzali doca i dopisywali na bieżąco jak akurat będzie okazja.
Inna sprawa. Z Seachem wyjeżdżamy na dłużej, już we wtorek musimy zniknąć i wracamy dopiero w poniedziałek. Jako uzależniona zabieram ze sobą sprzęt i na 90% będzie w hotelu net, ale dopóki się sama nie podłączę, to nie uwierzę. Nawet jeżeli będzie to tak naprawdę tylko albo rankami, albo wieczorami i nocami będę (nocami na pewno). Dlatego też za termin ustalam:

23.06 23:59

Może to ulec zmianie zależnie od tego, czy ten net będzie i czy taka moja obecność okaże się wystarczająca. Niemniej zawsze możecie chwilę powymieniać się informacjami i spostrzeżeniami beze mnie.

Have fun. Imperator chroni.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline