Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2007, 07:01   #12
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Zwróćcie uwagę, że gramy już od kilku dni, a według czasu "Preludnium" u mojej postaci na zegarku jest może 11:00. Adam jest już na godzinie 18.

Myślę, że nie ma co wstrzymywać gry. Solfelin rozegra mi i Tammo dzień do 18 (co może potrwać realnie kilka dni), a jak zgramy się w czasie to najwyżej poczekamy na Szusaku

Edit: Solfelin, pojawiasz się na forum, ale nie odpowiadasz w sesji. O co chodzi? Może łatwiej by było gdybyś jasno określał czego od nas oczekujesz (tak jak w pierwszym poście)? Dla mnie jest to odrobinę problematyczne gdy zwyczajnie nie wiem co mam dalej robić.
 
Wernachien jest offline