Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2014, 23:26   #434
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Zgodnie z tym o czym pisaliśmy, koniec scenariusza jest po opuszczeniu miasta.

Czas na Punkty doświadczenia:

archiwumX - 500
Dekline - 600
Ulli - 500
nefarinus -500
MagMa - 500
Zombianna - 400
Kerm -600
Andamant - 0
dambibi - 500

Prawdę mówiąc sam nie wiedziałem jak rozdzielić PD bo szkoda mi było, aby ktoś dostał mniej. Wszyscy byli bardzo aktywni i starali się ciągle świetnie odgrywać swoje postaci, brali na prawdę duży udział i ciągle coś robili. Do tego wszystkiego patrzyłem na kto ilu zabił i jakie miał pomysły. Musiałem nagrodzić tutaj archiwumX, bo wymyślił sobie od samego początku swoje zadanie i ciągle do niego zmierzał, nie był to mój pomysł, ale nie miałem nic przeciwko, szybko mi przeleciało i nie zdążyłem go wesprzeć w tym. Dambibi wymyślił aby pójść do kościoła Sigmara i tam wyciągnąć jakiekolwiek informację, to było też coś więcej. Kerm prędko zainteresował się zadaniem i bardzo mi się podobały jego posty, do tego dobrze walczył. Ulli moim zdaniem dość ciekawie przedstawiał swoją postać i do tego oczywiście tak samo jak i MagMa byli bardzo przydatny w grupie. Dekline świetnie odwzorowywał swoją postać barbarzyńcy, często ukazując typowe zachowanie, które niejednokrotnie mogło wręcz śmieszyć, do tego dobrze walczył. Nefarinus tak jak wyżej dobrze grał swoją postacią. Zombiannę troszkę ominęło i musiała zostać w karczmie, wynik nagłej decyzji bohaterów, ale w życiu tak jest. Szkoda, że ubyło nam Andamanta, ale tak bywa, i tak jest nas sporo.

W niedługim czasie otworzę nowy wątek na scenariusz i na komentarze i poinformuję Was o tym.

Jeśli ktoś chce tutaj się zatrzymać i nie brać udziału w kolejnej sesji swoją postacią to czekam na wiadomość.

Do usłyszenia niedługo i bardzo dziękuję za miłą wspólną grę.
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 16-06-2014 o 23:45.
Inferian jest offline