Wątek: [CP] Vidmo
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2007, 10:19   #9
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Wymagasz karty postaci czy nie -silnik bedzie autorski , bo jak dla mnie stadartwe silniki sie nie zprawdzają na Forum .Wiec jak bedziemy zaczynac to karty sie zrobi .

Wymagasz HP - ile stron, co tam ma być napisane? - wymagam nie tyle HP co opisu postaci .

Co to znaczy spluwomaniak? - spluwamaniat to osoba ktora uwaza ze odpowiednia bronia jest w stanie zrekomensowac braki socjalne swojej postaci .

Zamierzasz fabułę gry oprzeć na korporacyjnych układach? - nie rozumiem pytania

postacie - wiec mam dwie wytyczne - postacie nie uwikłane w zadne układy mafijno-korporacyjne . I postacier z nizszej klesy sredniej jezeli chodzi o "ludzi do wynajęcia "

Nie polecam ( a w zasadzie wykluczam) pochodzenie z rodziny korporacyjnej

Cyborgizacje - w zasadzie nie wykluczam niczego - zwazywszy ze silnik bedzie "autorski "

Miejsce - trudno powiedziec ze przygoda bedzie sie odbywac w miescie ... raczej teren działania jest o wiele bardziej rolzegły . A co do tego co dopuszczam - wiesz wyobraznia graczy nie zna granic i nie moga napisac , ze dopuszczam wszytko .

Jezeli chodzi o intro - mam nadzieje ze wasze postacie sie poznają ( ale to juz nie moj kłopot ) .

Na koniec - prawde mowiac postatnie pytanie mnie zaskoczyło ( niemile ) - wychodzi na to ze albo to albo to ... Jezeli nie zamierzasz odgrywac postaci - to nie bardzo widze by byl sens gry u mnie .
 
denis jest offline