Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2014, 19:49   #118
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
rzeczywiście, sorka, nie pomyślałem o tych płomieniach. dwa że nie udało mi się za bardzo napisać tego co planowałem :P nie chodziło mi o to, że Grim śpi, bardziej o to że jest nieprzytomny umysłowo. typu że ogarnia to że płonie, ale jakby go Degnir nie wyprowadził z chaty to by pewnie został.

zakończenie jest wredne :P elf chce wrócić do nawiedzonego domu :P

czyli baronię zaczynamy w lochu? smakowicie. teraz pytanie czy wpisałem bretoński do języków czy jednak tileański...

ps KurtCH - dlatego lubię magów. zero rozkmin przy wydawaniu PD na Twoim miejscu nie miałbym w sumie tez żadnych zagadek - mistrz gildii i książę złodziei ale że krasnal jest praworządnym obywatelem, to... Ma problem. Bo profesje wyjściowe z medyka mają dziwnie szemrane podłoże fabularne :P (szpieg, książę złodziei, reketer )
 
Demoon jest offline