Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2014, 21:48   #3
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Lightbulb

Wstępnie w rekrutacji podałam 1 tydzień na odpis, ale jako iż mam obecnie sesje, zatem nie naciskam na punktualność, powiedzmy że po dwóch tygodniach będę już się spodziewała podpisów od wszystkich, ale możemy potraktować to za taki okres próbny, zobaczymy czy moje zrewanżowanie się wam, mam nadzieję (tym razem) ładnym prologiem da wam odpowiedniego kopa twórczego by zaskoczyć mnie szybkimi perełkami dla mych oczu również. Czujcie się swobodnie, tak jak mówiłam sesja nie jest zwykłym mordobiciem choć na taką się zapowiada. Mam tendencję nie kończenia sesji jednak przeglądając ostatnio Salę Chwały zapragnęłam znaleźć się z wami na niej ^^ stąd informuje że sesja ta jest obmyślona z celem, kto pierwszy go znajdzie ukończy ją :3
Aj gadam tylko i gadam; miłej zabawy życzę wszystkim.
 
__________________
Kawairashii jest offline