Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2014, 12:08   #5
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Lightbulb

Oczywiście Baird :)
Powtórzę że każdy ma prawo ignorować moje sugestie, to jedynie ścieżki których rozwinięcie w jakiś sposób już zaplanowałam, nie wybieranie ich natomiast mówi mi że nie znam jeszcze ich prawdziwej natury :)

Edit:
Faktycznie zapomniałam o pewnym motywie.
W przypadku używania szczęścia i potencjału na dane wyzwanie, proszę podkreślić je i w tekście. Przykład:

Cytat:
...Wilhelm nie rozumiał co nieznajomy miał na myśli, starał się go rozczytać choć nie było to łatwe. Człowiek ten był raczej podejrzanym osobnikiem, Wilhem nie mógł tak zwyczajnie wierzyć w jego słowa skoro nigdy wcześniej go nie widział.
Natychmiast dostaję w tym momencie wskazówkę że Wilhelm będzie używał swojego potencjału i szczęścia na atrybucie Empatii by wzmocnić jednorazowo (w zależności od potencjału) na scenę swoje zdolności rozczytania nieznajomego w jakiś znaczący sposób (w zależności od szczęścia).
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 20-06-2014 o 12:38.
Kawairashii jest offline