Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2007, 17:10   #17
Carnal Grief
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 1 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Beamhit
A ja się zastanawiam czy ta "Jesienna Gawęda" nie okaże się czymś stereotypowym.

Rozumiem klik, że przygoda nie okaże się kolejnym podręcznikowym przykładem pastwienia się nad biednym losem bohatera gracza. Bo jeżeli znowu się okaże, że najbliższy przyjaciel jest kultysta, ukochana osoba mutantem, za rogiem czeka kolejny nieszczesliwy romans, i w ogóle pada deszcz, a bohaterowie nie mają niczego do garnka wsadzić (bo co chwile sa okradani) - to nie widze powodu, by dla tak stereotypowej "Jesiennej Gawędy" nie zrobić stereotypowych bohaterów.
Beamhit ma rację! Gram na forach od dwóch lat, w realu od ponad dwunastu i już nie raz widziałem jak MG zakładający temat na forum sławili swoje sesje które miały być "mroczne", niezapomniane i w ogóle debeściacke. I praktycznie zawsze wychodziła z tego "sieczka" z kultystami Chaosu itd. itp.. W "Jesiennej gawędzie" chodzi o klimat i wydaje mi się że nie ma MG na forach (przynajmniej ja takiego nie spotkałem jeszcze) który w pełni by go oddał. Oczywiście Tobie tego życzę, bo skoro tak starannie selekcjonujesz karty, to pewnie masz dla nas jakąś sesję-wymiatacza w zanadrzu. Będę sie przyglądał z uwagą...
 
Carnal Grief jest offline