Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2007, 19:49   #15
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Ja mam pytanie, czy nie dałoby się zrobić przekierowania do komentarzy z sesji? To wygodne Link do komentarzy pojawia się wtedy w ramce (na górze sesji) pod MG.

Cytat:
Napisał Solfelin
Pojawiłem się wczoraj na krótko - było bardzo późno, forum przestało się wczytywać.
Ja przepraszam, że tak wytknęłam. To nieeleganckie wtrącać się w to, co robisz na forum jeśli się pojawiasz. Gra jednak wciąga i nie ukrywam, że chciałabym byś jako MG odpowiadał częściej a najlepiej od razu po tym jak gracze odpiszą :P :P Żartuję oczywiście. Wszyscy mamy swoje życie - szkoły, rodziny, studia i swoje codzienne przyjemności
 
Wernachien jest offline