Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2014, 18:56   #3
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Witam wszystkich. Niektórych pierwszy raz, innych kolejny. Życzę wszystkim gry co najmniej tak dobrej jak poprzednia, a oby i lepszej

Mój post się pojawił. Co do rzeczy, które Sav zabiera, to o broniach nasz MG wie z poprzedniej sesji i nic się nie zmieniło. Weźmie też torbę z ziołami i pewnymi specyfikami(związanymi z jedną z umiejętności). Związane to jest z wydarzeniami z poprzedniej sesji, nie trzeba chyba tłumaczyć.

Co do deklaracji, to czekam na post Anonima. Jak w poście, zależnie od tego, co on zdecyduje, zrobię coś innego. Gdyby zgadzał się ze mną, że trzeba wyjawić prawdę, to napiszę co tam dokładnie będę mówił, a co nie.

EDIT: No tak, konia to oczywiście, że ma ze sobą. Jakoś tak o tym nie pomyślałem. Dopiero teraz jak zobaczyłem edit czajosa to sobie przypomniałem.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?

Ostatnio edytowane przez Saverock : 23-06-2014 o 19:16.
Saverock jest offline