Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2014, 08:48   #28
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Jak najbardziej dobrze

No więc już jestem, nie miałem dostępu do internetu dlatego nikt nie uzyskał ode mnie żadnej odpowiedzi od połowy soboty do wczoraj. Dzisiaj już rozłożyłem sobie komputer i mogę skupić się bardziej na naszej przygodzie. Jeszcze widzę, że nie ma wszystkich postów. Mam nadzieję, że się niebawem pojawią. Czas najlepiej do czwartku. Bo to był tylko wstęp i musi się coś dziać

Pytanie poboczne:

Co uważacie o GoogleDoc?
Bo ja się ostatnio zastanawiałem na kilka sposobności, że
-może ułatwić prowadzenie walk (przyśpieszyć, bo tak to się nieźle ciągnie, każda kolejka itp.)
-może ułatwić właśnie takie sytuację jak ostatnio z z tym alkoholem, czy rozmowy pomiędzy graczami,

-może być problem z dzieleniem tekstu pomiędzy graczami, (chociaż tak na prawdę jak mi nie przeszkadzają aby było kilka postów na kolejkę to problem może znikać

-słyszałem, że czasem się takie działania w docu przeciągają, ale jeszcze tego nie doświadczyłem za mocno, no i jak patrzę, że moja kompania (Wy) gracie dość intensywnie to te obawy także mi znikają
 
Inferian jest offline