Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2014, 17:49   #14
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Anonimie tego właśnie spodziewałem się po Wojowniku

Ta kolejka poszła szybko i to cieszy. Jest i mój drugi post i już zaczyna się akcja.
Po kilku godzinach spokojnego marszu, grupa rozbija obóz i tutaj następuje kilka wydarzeń w krótkim czasie:
- pojawia się spóźniony Vigo Paredes - Jaracz, dobrze byłoby wyjaśnić przyczynę spóźnienia, o ile nie wszystkim, to na pewno dowódcom i Thorumowi;
- pojawia się jakiś znajomek Unterhagena i oddala się z nim na rozmowę;
- na horyzoncie przed wami czarne chmury. Może to zbliżający się deszcz, a może Pomroka. Dowództwo, czy to w pojedynkę, czy też po naradzie ze wszystkim musi podjąć decyzję, co dalej. Saverock masz tutaj decydujący głos, ale musisz się liczyć ze zdaniem Unterhagena;
- Duus, archiwista i przyrodnik, zauważa kołujące w pobliżu padlinożerne ptaki. Oczywiście poinformuje o tym wszystkich, więc wszyscy mogą się włączyć do dyskusji, co z tym fantem zrobić.


Na razie poruszacie się ubitym traktem, jest to bezpieczny szlak, który wytyczył Westerweld i którym szedł w czasie swojego ostatniego konwoju. Najbliższa oaza, czyli miejsce bezpieczne nawet w czasie pojawienia się Pomroki znajduje się jakąś godzinę marszu przed wami.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline