Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2014, 20:39   #19
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Aha wybacz Asderuki miało do ciebie pójść PW na ten temat.
Zapomniałem, mea culpa.
Thorum oczywiście zgodzi się na uzupełnienie twojego ekwipunku o niezbędne rzeczy, więc spokojnie możesz wypisać co ci jest potrzebne.
Gdybym coś uznał za niemożliwe, przegięte, czy w inny sposób nie dostępne, to dam znać.

Co do tempa... no cóż nie zamierzam nikogo hamować. W poprzedniej sesji, fakt, że graczy była tylko czwórka, tempo było różne.
Umawialiśmy się tak samo, jak tutaj na minimum dwa posty w tygodniu, ale w praktyce wyglądało to tak, że czasami były posty codziennie, czasami tura rozkładała się na na dwa, trzy dni.
Tutaj zapewne będzie podobnie. Wszystko rozgrywamy na forum, więc siłą rzeczy posty będą w miarę krótkie. Także moje. Ten jest chyba wyjątkiem, bo było kilka rzeczy do opisania i wyszło trochę znaków do czytania.

Jeżeli chcesz rozegrać z kimś rozmowę, a nie chcesz pisać post za post, to skontaktuj się z danym graczem przez PW i omów kwestię. Jeżeli uznacie za stosowne to wrzućcie post z tej rozmowy. Pozostali gracze nie muszą wiedzieć o czym rozmawialiście na stronie, ale MG oczywiście lubi być dobrze poinformowany, więc stenogram rozmów i wnioski z nich, poproszę do mnie n PW.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline