Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2014, 00:47   #19
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
No to pozamiatane. Właśnie podsunąłeś naszemu Misiowi Gry pomysł, jak nas udupić

Tak poza tym to kłaniam się nisko dziękując bardzo. Pozytywne oceny zawsze motywują Chcę jednak zaznaczyć, że w tej sesji pomysły same wpadają mi do głowy i z autopsji wiem, że jest to zasługa współgraczy i MG. Naprawdę podoba mi się grono, w jakim się znalazłem i uważam, że się naprawdę nieźle dobraliśmy Także te moje podziękowania są wystosowane głównie do Was za twórczość, jaką się dzielicie.

PS: Kurt - cały czas próbuję dać Tobie, jak i pozostałym repkę na nową drogę Ale nie mogę, bo muszę rozdać jej trochę więcej innym, a nie ma komu :P Mimo to czujcie się błogosławieni
 
Demoon jest offline