Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2014, 15:30   #15
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
A teraz będziecie mieli przedsmak gry ze mną mianowicie werdykt ogłoszę jutro. Dostałem 6 postaci od... 5 graczy.

Jutro koniec, gdyż dzisiaj, jak się okazuje, nie będę miał czasu na poczytanie waszych KP. Teraz kilka spraw, adresowanych do różnych osób.

@Wojewit, jakby to powiedzieć... karta jest niekompletna. Pierwszy raz grasz w PBF? Mogę ci podesłać póki co jakąś randomową kartę postaci, żebyś sobie zobaczył, jak to wygląda, i zrobił to w tym stylu.

@Morfik, to ty decydujesz, kim chcesz grać. Przeczytam obydwie karty, ale wybór należy do ciebie, wtedy ja powiem, co o tym sądzę.

Dalej, po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego, będę miał tylko kilka ale co do niektórych umiejętności...(Kerm, twój wojownik bez skazy jest... bez skazy :P)

Pozdrawiam.

P.S. Ktoś jeszcze chce się załapać, to pisać tutaj, lub PW, jeśli potrzeba trochę czasu, bo póki co, przy obecnym stanie rzeczy komplet graczy raczej się uzbiera (ale to muszę poczytać ).
 
Revan jest offline