Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2014, 23:01   #9
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Lightbulb

Witaj Kaitlin, właśnie się obawiałam czy aby wy dwoje, razem z Darthem przypadkiem nie zrezygnowaliście Będę wdzięczna za przypomnienie mu o otwarciu sesji bo macie już tydzień na odpis, tak do następnej środy, może być?

Co do odpowiedzi pod postem, są to tylko sugestie których obranie już w jakiś sposób przewidziałam; często bywa że gracze starając się odpisać, nie wiedza w jakim kierunku powinni się udać skoro nikt z postaci w grze nie ciągnie ich bohatera, nie mają także motywacji ani nie są popychani do przodu przez inne czynniki. Wasze postaci dopiero pojawiły się na wyspie pod wieczór, i macie za zadanie udać się spać, przygotować się na jutrzejsze wyzwania. Jako iż sesja ta nie jest typową nawalanką rzeczy które będą dziać się poza wyzwaniami są również istotne dla fabuły, w obecnym przypadku - to co wydarzy się pod wieczór bądź w czasie snu. Jest to także mała rozgrzewka dla graczy, by sprawdzić czy dobrze zrozumiałam wasze karty postaci. Takie dwa, lub trzy posty pewnie powinny wystarczyć na opisanie wieczoru i rozeznaniu się w waszych stylach. Możesz zatem wybrać którąś z opcji, albo zignorować wszystkie, w ten sposób dając mi do zrozumienia że mimo wszystko jest jeszcze sporo czego mogę nauczyć się od twojej postaci
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 26-06-2014 o 10:26.
Kawairashii jest offline