Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2014, 23:39   #21
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
Byłem, napisałem. Zaznaczyłem w komentarzach (jednak to jest nisko i można to przeoczyć) że jeśli ktoś chce coś zrobić czy powiedzieć swoją postacią w czasie pijackiego flow, jakie pociągnąłem w docu, to niech wjeżdża ze swoim tekstem bez pardonu pomiędzy wersy moich wypocin. Tylko zróbcie to tak, żeby pasowało fabularnie. Jeśli chcecie skonkretyzować tą całą akcję to napiszcie, co uważacie, jednak zostawcie mój tekst - całość uzgodnimy w komentarzach.

PS: Sprawdziłem i do tej pory czegoś nie zrobiłem. nefarinus jesteś nowy na forum (choć niewiele nowszy ode mnie), do tej pory nie podzieliłeś się z nami jakąś ogromną dozą swej twórczości, ale z każdym postem coraz bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że prawdopodobnie jesteś związany w życiu ze słowem pisanym. Genialne odgrywanie postaci, bardzo ładne posty i opisy. Wielka elastyczność i dostosowywanie się do każdej sytuacji i nawet w najtrudniejszych dostosowaniach się zawsze solidnie zaznaczysz charakter swojej postaci. Bardzo chciałbym zobaczyć Ciebie odgrywającego kompletnie przeciwną charakternie postać od Berwika Aussena. Ale nawet bez tego uważam że zostawiasz nam kawał dobrej roboty postać jest żywa, z krwi i kości. Obyśmy mogli jak najdłużej poznawać Berwika Aussena

Już w drugim poście się nad Wami rozpływam, ale to dlatego, że jestem absolutnie pozytywnie zaskoczony. Zapisywałem się do tej sesji głównie ze względu na postać Ulliego, którego znam z poprzednich rozgrywek i dobrze mi się z nim gra. Jednak reszta zgłoszeń była dla mnie kompletnie anonimowa, zwłaszcza, że poza Tom Atosem wszyscy są nowi. Samego Pom Idora też nie miałem do tej pory okazji poznać, ale o nim można się było dowiedzieć czegoś więcej. Innymi słowy - wkraczałem w ciemną mgłę i kompletnie nie wiedziałem, czego się spodziewać. A tutaj każda kolejna kolejka utwierdza mnie w przekonaniu, że trafiłem w naprawdę konkretne grono graczy. Wszyscy z zapałem i talentem. Zajebiście!

OK, wysypałem tony komplementów, powinienem na dłuższy czas ochłonąć Chyba że mnie znowu ktoś fabularnie rozwali.
 
Demoon jest offline