Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2005, 11:46   #6
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Co do ostatniej wypowiedzi, jest jasno powiedziane, że na I poziomie dostajesz punkty umiejętności za x4 bo wiele rzeczy robiłeś. Kiedy ja prowadzę pozwalam graczom dopakować tylko te umijętności, którym się zajmowali jak do tej pory. Jeśli ktoś był winiarzem, to chćby teraz zajmował się łotrostwem, nie będzie miał maksa w cichym poruszaniu... Ale może mieć maksa w profesji (winiarz)...
Elf, mający 100 lat to młodzik, więc 1 poziom to już dużo... (pełnoletność (18 na ludzkie) elfy osiągają około 80-90 lat, w AD&D (albo tylko w Dragonlance) są to 99 urodziny...).
Może być tak, że jakiś człowiek przez 30 lat był zwykłym rolnikiem. I dlatego dopiero w tym wieku ma 1 poziom w wojowniku. Ale jego 1-poz. umiejętności mają odzwierciedlać dotychczasowe życie - UCHOWAJ PANIE przed dodatkowymi punktami umiejętności...
16 letnie dziecko, które jest magiem... może być. Ma talent, coś we krwi, rodziców czarodziejów (więc samo - chcąc, nie chcąc - coś umie), silną wolę i wyobraźnię...

Ja dla mnie wiek i poziom absolutnie ze sobą nie muszą współgrać...
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem