Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2014, 10:26   #12
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Lightbulb

W każdą swoją sesję wkładam serce, dla tego nie tworze ich wiele ^^ jedziemy na fali póki trwa, zachęcam do przejrzenia mojej wcześniejszej sesji.

Co do wstawek, to każdy z was jest dla mnie unikatowy, mimo iż póki co kroczycie wspólną drogą każdy ma własną przygodę, własny wkład w dojściu do rozwiązania tajemnic.

Również mam sesje w ten weekend, trzymam za ciebie kciuki Darth i mam nadzieje że i u mnie przejdzie bez turbulencji.

@Baird - bardzo podoba mi się że uzupełniasz elementy wstępu z samego rejsu, jak także pomysł z To Be Continued, gdzie powoli wypisujesz bardziej ambitny wpis
Jednakże, wybacz bo nie wiem jak to ująć żeby nie zabrzmiało obraźliwie, po prostu nigdy się z tym nie spotkałam. Będę wdzięczna za nie tworzenie nowych NPC z którymi to wchodzisz w interakcje prowadzącą do sytuacji wymuszających ode mnie wypisywanie ścieżek niedostępnych dla innych graczy, tylko ze względu na własną inwencję twórczą i inicjatywę Mowa tu o "złodziejaszku" który niby zmusił twoją postać do udania się w jakąś alejkę. Chętnie sama zaangażuje się w taki pomysł, problem polega na tym; powiedzmy że zaplanowałam w sesji że na wyspie nie ma dzieci? Co dostrzeżecie dopiero po krótkim rekonesansie, i ot pojawia się problem. Albo że miasto do którego wchodzicie ma podejrzanie wzorowych obywatelów? Ot kolejny problem. Stąd TERAZ MÓWIĘ DO WSZYSTKICH jeśli macie jakiś pomysł który chętnie chcielibyście ujrzeć w sesji, naprawdę nakłaniam do dzielenia się tymi myślami ze mną, a ja w miarę możliwości powiążę to fabularnie, wplątując w swój odpis bądź dając wam takowe błogosławieństwo abyście bez obaw opisali go sami (^__^). Póki co żadnego zła nie ma, pomysł fajny, ale tak na przyszłość bardzo proszę o jakiś kontakt. Abishai swoją drogą prosił o rozmowę z Tyhusem, poprzez PW, jest to postać NPC za którą odpowiadam zatem specjalnie dla niego założyłam wątek na Google Doc gdzie razem moglibyśmy taką rozmowę napisać. Zatem wszystko da się zrobić o ile będziemy grać w tej samej drużynie
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 26-06-2014 o 10:46.
Kawairashii jest offline