Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2014, 17:20   #17
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Mam już dwie ciekawe KP - szybko. Cieszy mnie to. Co jakiś czas będę wrzucał podsumowanie - kto dosłał KP.

kretoland - nie patrzę na doświadczenie w pbf, chociaż czasami patrzę na "dorobek" gracza i jego zdyscyplinowanie w sesji, zazwyczaj robię też tak, że do sesji przyjmuję 1-2 nieznane sobie jako gracze osoby (jeśli mam taki wybór i taką możliwość), więc możesz podesłać KP

durendal - Karol May to dobre źródło stereotypów i inspiracji co do wieku Diabła - niektórzy sądzą, że ma ponad 40 lat, inni że nieco mniej, jeszcze inni że ponad trzydzieści - pewności nie ma, są nawet tacy, którzy sądzą, że to diabeł wcielony, lub ktoś, kto zaprzedał swoją duszę Złemu Pewne jest tylko tyle, że jego przydomek "Dziki Diabeł" nie wziął się tak, sam z siebie. To zło wcielone.

cao cao - pastor, jak najbardziej, ale z tymi interakcjami to różnie może być tam, pośród skał, można natknąć się jedynie na dzikich lub bandziorów - ani z jednymi, ani z drugimi za bardzo pogadać się nie da

EDYCJA:

Mam obecnie 4 KP - szybko idzie. Są naprawdę fajne.

Gracze, których KP otrzymałem:

1.Paradoks
2.Szarlej
3. Killinger
4. valtharys
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 29-06-2014 o 19:47.
Armiel jest offline